Rezervace HOTROCK

"UZAVŘENO" znamená, že 14 dní před termínem se již nelze zaregistrovat prostřednictvím tohoto systému. V případě, že je stále volný termín, o který máte zájem, kontaktujte nás na tel. +420 724 812 712.
Více kódů oddělte čárkou
Odkud k nám jedete

Minimální počet pro konání tohoto zážitku je 6 účastníků.

!!! POZOR !!! Do vzkazu uveďte věk dětí.


Zvolením volného termínu a kliknutím na tlačítko REZERVOVAT potvrzujete, že jste si přečetli a souhlasíte s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami. V okamžiku odeslání je vaše rezervace termínu závazná a odeslána k nám ke zpracovaní.

Připomínáme bod č. 4.5 stornování termínu
Podmínky pro stornování rezervovaného termínu - příjemce služby je oprávněn zrušit rezervaci služby obecně nejpozději 4 pracovní dny před sjednaným termínem poskytnutí služby (a to na tel. čísle 724 812 712 nebo e-mailu info@hotrock.cz, v pracovní době poskytovatele uvedené na webu) a sjednat v rámci doby platnosti certifikátu termín nový. Je-li ve specifikaci zážitku uvedena jiná lhůta pro zrušení rezervace služby, platí tato lhůta, nikoli lhůta 4 pracovních dnů dle předchozí věty.

Při stornování termínu méně jak 4 pracovní dny před konáním aktivity nebo v případě, že se na aktivitu nedostavíte vůbec, bude Váš termín 100 % uplatněn bez jakékoliv další náhrady.